صفحه اصلی صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها دفاتر فعال زیارتی
 
متن
 
عنوان فراخوان: مدیر هتل عمره 92 - 91
تاریخ شروع فراخوان: 1391/05/27
تاریخ پایان فراخوان: 1392/04/10
شرایط شرکت در فراخوان:
آندسته از افراد واجد شرایط که متقاضی مدیریت ثابت هتل عمره سال 1392 - 1391 می باشند می بایست در فراخوان حاضر شرکت نموده و درخواست خود را ثبت نمایند؛ با توجه به اینکه سازمان حج زیارت بر اساس درخواست متقاضیان نسبت به انتخاب افراد واجد شرایط برای هر دوره برنامه ریزی می نماید لذا ضرورت دارد در انتخاب دوره مورد نظر دقت لازم را مبذول فرمایید.

زمان تقریبی شروع دوره های اعزام به شرح ذیل می باشد:

دوره اول(26/10/91لغایت 07/11/91)    دوره دوم(25/11/91لغایت10/12/91)     دوره سوم(02/12/91لغایت15/01/92)    دوره چهارم(08/02/92لغایت20/02/92)     دوره پنجم(10/03/92لغایت24/03/92)
            
 بديهي است شرکت در اين فراخوان تعهدي براي انتخاب متقاضي بعنوان مدير ثابت هتل عمره سال 92 - 91 نمي باشد و ليکن سازمان حج و زيارت از بين شرکت کنندگان واجد شرايط که در کلیه استعلامات به عمل آمده نيز قبول شده اند، با لحاظ ارزشيابي عملکرد گذشته، نسبت به انتخاب مديران ثابت هتل اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است متقاضيان محترم مي بايست از همين طريق پيگير وضعيت خود باشند.
الف: شرايط عمومي
 1-تابعيت كشور جمهوري اسلامي ايران
 2-مسلمان و پايبند به فرايض ديني و مذهبي
 3-رعايت ظواهر و شئونات اسلامي
 4-اعتقاد و پايبندي به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و قانون اساسي و اصل ولايت فقيه
 5-نداشتن سوء پيشينه كيفري و اخلاقي و سياسي
 6-عدم استعمال مواد مخدر و روان گردان و دخانيات
 7-برخورداري از حسن شهرت ، اخلاق حسنه، خوش رفتاري، امانت داري و سعه صدر
 8-برخورداري از توانائي لازم جهت انجام كارهاي محوله به تشخيص مدير حج وزيارت استان مربوطه
 9-برخورداري از سلامت كامل جسماني و روحي به تشخيص مراجع ذيصلاح
 10-عدم اشتغال در مشاغلي كه طبق مقررات تصدي آنها مانع مسئوليت در امور حج و زيارت مي شود.
ايندسته از مشاغل عبارتند از: روحانيون، قضات، نمايندگان مجلس، وزرا و معاونين آنها، استانداران و معاونين استاندار، فرمانداران و شهرداران مراكز استانها و كلان شهرها، مديران كل و مشاغل هم تراز آن و سطوح بالاتر، پرسنل نيروهاي مسلح، كارمندان سازمان حج و زيارت و حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت (اعم از مستخدم رسمي، پيماني، قراردادي و يا قرارداد پروژه اي) و كاركنان موسسه فرهنگي زيارتي سعادت در زمره مشاغل ممنوعه هستند.
 11-داشتن همسر دائمي و رسمي
 12-در ليست افراد معاف از خدمت سازمان حج و زيارت نباشند
 13-طي دوره آموزشي و ارائه گواهينامه قبولي مرتبط با سمت اعزام
 14-داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم
 15-تائيد هيئت مصاحبه كننده(گزينش)
ب: ضوابط اختصاصي
 1-حداقل سن 28 سال و حداكثر 60 سال باشد
تبصره: افراد مجرب و مديران حج تمتع كه برابر ارزشيابي به عمل آمده عملكرد موفقي داشته و به تشخيص مدير حج و زيارت استان مربوطه از توانائي لازم برخوردار باشند تا حداكثر 65 سال سن قابل قبول است.
تذکر: سیستم در بررسی شرایط حداکثر سن 65 سال را برای افراد مجرب و با سابقه مدیریت کاروان حج تمتع  می پذیرد و لیکن منوط به تایید توان متقاضی از نظر مدیر حج و زیارت استان مربوطه می باشد که در ثبت نظر خود مدنظر قرار خواهد داد.
 2-داشتن حداقل مدرك تحصيلي ديپلم معتبر
تبصره : افراد مجرب و مديران حج تمتع كه برابر ارزشيابي به عمل آمده عملكرد موفقي داشته اند حداقل مدرك تحصيلي سيكل قابل قبول است.
 3-داشتن سوابق تشرف به شرح يكي از رديفهاي ذيل:
3/1–داشتن حداقل سابقه قبلي يك سفر مديريت حج تمتع يا دو سفر معاونت حج تمتع
تذكر : مديران و معاونين حج تمتع كه تاكنون به عنوان مدير يا معاون ثابت هتل عمره مشرف نشده اند ، با در نظر گرفتن عملكرد مثبت آنان به تشخيص واحد ارزشيابي، مي توانند براي هتلهاي كم ظرفيت انتخاب شوند.
3/2–داشتن حداقل سابقه قبلي يك سفر مديريت ثابت هتل عمره يا دو سفر معاونت ثابت هتل عمره
3/3–داشتن حداقل سابقه قبلي يك سفر معاونت حج تمتع و يك سفر معاونت ثابت هتل عمره
3/4 - داشتن سابقه قبلي يك سفر معاونت ثابت هتل عمره به اضافه دو سفر خدمه ثابت هتل عمره يا حج تمتع
3/5–داشتن حداقل سه سفر سابقه ستادي یا بعثوي در حج تمتع يا عمره به اضافه حداقل يكسفر سابقه عوامل ثابت هتل عمره
3/6–داشتن حداقل سه سفر مدير راهنماي عمره به شرط عملكرد مثبت به تشخيص واحد ارزشيابي به اضافه حداقل يك سفر سابقه عوامل ثابت هتل عمره
4-آشنائي با زبان عربي يا انگليسي در حد مكالمه روزمره و رفع نيازهاي شغلي هنگام انجام ماموريت محوله
ج: تعاريف و اولويتها
1-افراد مجرب : به افرادي اطلاق مي گردد كه حداقل دو سفر سابقه تشرف قبلي در عنواني كه هم اكنون مطرح است داشته باشند و عملكرد آنها نيز قابل قبول بوده است.
2-جانبازان، آزادگان، خانواده شهدا (شامل پدر و فرزند شهيد) و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبهه از امتياز يك مقطع تحصيلي بالاتر از مدرك تحصيلي مصوب يا تخفيف يك سفر سابقه تشرف برخوردار مي باشند.
توضيح : تخفيف يك سفر سابقه تشرف مواردي را شامل مي گردد كه حداقل سابقه مورد نياز براي آن سمت دو سفر قيد شده باشد و در نهايت ذينفع مي بايست يك سفر سابقه اجرائي متناسب با موضوع اعزامي كه مطرح است داشته باشد.
 4-افراديكه داراي توانمنديهاي فرهنگي هستند در صورت داشتن همه شرايط از اولويت انتخاب برخوردارند.
د: استعلامات
پس از شرکت متقاضي در فراخوان شرايط وي بررسي و در صورت تائيد شرايط وارد مرحله استعلامات مي شود.
واحدهاي استعلامي براي مديريت ثابت هتلهاي عمره سال 89 عبارتند از:
 1-دفتر حج و زيارت استان مربوطه
 2-حراست
 3-واحد ارزشيابي اداره کل بازرسي، ارزيابي عملکرد و رسیدگی به شکایات
 4-واحد مصاحبه ی دفتر حج و زیارت استان مربوطه
 5-واحد آموزش
راهنمای شرکت در فراخوان:
 1- ورود به صفحه ی شخصی: ابتدا کاربر می بایست با استفاده از کدملی و گذرواژه ی اختصاصی خود وارد سامانه شود.
 2- انتخاب فراخوان: پس از ورود به سامانه (دراین حالت کاربر در صفحه ی شخصی قرار دارد) با کلیک بر روی آرم سازمان حج و زیارت، وارد صفحه ی اصلی سامانه شده و در قسمت فراخوانها، فراخوان مدیر هتل عمره 92 - 91 را انتخاب نماید.
 3- ثبت نام اولیه: پس از انتخاب فراخوان وارد صفحه ی ثبت نام اولیه شده و پس از مطالعه ی اطلاعات مربوط به آن فراخوان، بر روی گزینه ی �شرایط را قبول دارم� کلیک و سپس دکمه ی �تایید� را انتخاب نماید.
 4- تکمیل اطلاعات اختصاصی: پس از انتخاب کلید �تایید� وارد این صفحه شده و کاربر می بایست اطلاعات درخواستی را باتوجه به توضیحات داده شده تکمیل و ثبت نماید.
 5- بررسی شرایط: پس از انتخاب کلید �ثبت�، سیستم شرایط متقاضی را با دستورالعمل مربوطه تطبیق داده و در صورتیکه نتایج کلیه ی شرایط تایید بود می بایست با استفاده از کلید �ادامه� وارد مرحله ی استعلامات شود؛ و درصورتیکه دریکی از شرایط رد شود به منزله ی غیرواجد شرایط بودن متقاضی بوده و قادر به ادامه فرایند نخواهد بود.
 6- استعلامات: در این مرحله از واحدهای مربوطه استعلام به عمل خواهد آمد و چنانچه پاسخ استعلامات مثبت باشد وارد مرحله ی بعد (تخصیص هتل) خواهد شد و درصورتیکه پاسخ یکی از واحدهای استعلامی منفی باشد نتیجه استعلامات متقاضی رد و وارد مرحله ی تخصیص هتل نخواهد شد.
 7- تخصیص هتل: کلیه ی متقاضیانی که 6 مرحله ی قبل را با موفقیت سپری نمایند در لیست افراد واجد شرایط مدیریت هتل عمره سال 92 - 91 قرار خواهند گرفت، و از آنجا که معمولا تعداد متقاضیان واجد شرایط بیشتر از تعداد مورد نیاز می باشد، سازمان حج و زیارت از بین واجدین شرایط که در سوابق گذشته ی خود از عملکرد بهتری برخوردار بوده و توانمندتر می باشند انتخاب لازم را انجام خواهد داد.


اينجانب با آگاهي از شرايط فوق الذکر آمادگي کامل خود را براي مديريت ثابت هتلهاي عمره سال 92 - 91 اعلام و در صورت انتخاب، ضمن انجام وظايف محوله از هيچ کوششي دريغ نخواهم کرد.

 
مدیر هتل عمره 94 - 93
مدیر مجموعه (هتلهای)عتبات عالیات عراق 94 - 93
مدیر آشپزخانه مرکزی عتبات عالیات عراق 93-92