صفحه اصلی صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها دفاتر فعال زیارتی
 
متن
 
  عنوان: افرادی که در مرحله اول آزمون مدیران ثابت عمره پذیرفته شده ­اند می­بایست در سامانه کارگزاران ثبت نام نمایند.
  تاریخ: 1388/10/19
  منبع: اداره کل بازرسی ، ارزیابی عملکرد و امور کارگزاران
  خلاصه:
 
  متن:

همه افرادی که در مرحله اول آزمون مدیران ثابت عمره پذیرفته شده­اند(اعم از افرادی که سابقه لازم را دارند یا فاقد سابقه لازم هستند) می­بایست در سامانه کارگزاران به آدرس http://kargozaran.haj.ir ثبت نام نمایند و اطلاعات ایشان به تایید استان برسد.

برای توضیح بیشتر به نحوه و یا تکمیل ثبت نام به خبر "دستورالعمل فعال سازی، تکمیل و تایید اطلاعات اشخاص" تاریخ 8/9/88 در سامانه کارگزاران مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون مدیران ثابت عمره در سامانه کارگزاران به جهت شروع مراحل مصاحبه و تحقیقات می­باشد. و اعزام این افراد به عنوان مدیر ثابت عمره پس از طی مراحل 1- مصاحبه 2- تحقیقات 3- کسب امتیاز ارزشیابی قابل قبول در اعزام­های قبلی 4- دارا بودن تمام شرایط عمومی و اختصاصی مدیران ثابت عمره طبق آخرین دستورالعمل ابلاغی ، خواهد بود.

یادآوری می­گردد افرادی که در آزمون مدیران ثابت عمره پذیرفته شده­اند چنانچه طبق آخرین دستورالعمل ابلاغی ضوابط و شرایط انتخاب مدیران ثابت، سابقه اجرایی لازم را نداشته باشند بایستی پس از طی مراحل مصاحبه و تحقیقات ، با اعزام در سمت­های مورد نیاز ، سابقه اجرایی لازم را طبق دستورالعمل ضوابط و شرایط اختصاصی کسب نمایند. و بشرط کسب امتیاز ارزشیابی قابل قبول، بکار گیری ایشان بعنوان مدیر ثابت عمره فراهم شده و نسبت به افرادی که در آزمون مذکور شرکت نکرده و یا پذیرفته نشده­اند در اولویت قرار خواهند گرفت.