صفحه اصلی درباره ما صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها آرشیو جزوات و منابع آموزشی دفاتر فعال زیارتی پاسخ به سوالات پرتکرار
  عنوان:
تعداد بازدید : 17749
آیین ­نامه­ ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق ابلاغ شد.
  تاریخ: 1395/12/02
  منبع: اداره کل امور کارگزاران
  خلاصه: آیین­نامه­ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق که با هم­اندیشی تعدادی از کارگزاران امور زیارتی و با لحاظ نظرات کارشناسی دفاتر حج و زیارت استان­ها تهیه و تدوین شده است، توسط سرپرست محترم سازمان حج و زیارت ایلاغ شد.
 
  متن:

آیین­نامه­ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق که با هم­اندیشی تعدادی از کارگزاران امور زیارتی و با لحاظ نظرات کارشناسی دفاتر حج و زیارت استان­ها تهیه و تدوین شده است، توسط سرپرست محترم سازمان حج و زیارت ایلاغ شد.

این آیین­نامه شامل دو فصل است؛ فصل اول به ماموریت­ها، اهداف و ساختار اجرایی کاروان عتبات می­پردازد که در آن شرایط جذب و احراز مسئولیت کاروان تعیین شده و به چگونگی نحوه­ی احراز صلاحیت­های جسمی و روانی و هم­چنین صلاحیت­های حرفه­ای و تخصصی متقاضیان جذب پرداخته است. در فصل دوم محیط اجرای عملیات کاروان تشرح شده و شرح فعالیت­های کاروان به صورت نقطه به نقطه تبیین گردیده است که مسیر اجرایی را برای مدیران کاروانها ترسیم نموده است.

لازم است کلیه مدیران محترم کاروان­ها قبل از هر سفر آن را به دقت مطالعه نموده و در طول سفر همراه خود داشته باشند تا در هر مرحله از اقدامات اجرایی کاروان امور زائران را به نحوه شایسته و مطلوب به انجام برسانند.

در خاتمه از کلیه­ی اعضای کارگروه تخصصی منابع انسانی اداره کل امور کارگزاران که در تدوین این آیین­نامه با صرف وقت زیاد تلاش نمودند و هم­چنین کلیه­ی دفاتر حج و زیارت استان­ها و کارگزاران استانی که با ارائه­ی نظرات کارشناسی به غنای آن افزودند، صمیمانه تشکر و قدردانی می­شود.

آیین­نامه از بخش دستورالعمل­های برگزیده در دسترس قرار دارد.

تعداد افراد آنلاین سیستم : 24
تعداد کل کاربران آنلاین : 205