صفحه اصلی درباره ما صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها آرشیو جزوات و منابع آموزشی دفاتر فعال زیارتی سوالات متداول
  عنوان:
تعداد بازدید : 11185
فراخوان متقاضیان معاونت آموزشی عتبات عالیات
  تاریخ: 1397/11/14
  منبع: اداره کل امور کارگزاران
  خلاصه: به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تامین نیروی­انسانی واجد شرایط بومی مقرر است از روز یکشنبه مورخ 14‏/11‏/97 فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شود.
 
  متن:

به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تامین نیروی­انسانی واجد شرایط بومی مقرر است از روز یکشنبه مورخ 14‏/11‏/97 فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شود. گفتنی است فراخوان یادشده تا تاریخ 25‏/12‏/97 ادامه خواهد داشت و آزمون کتبی نیز روز جمعه مورخ 06‏/02‏/98 برگزار خواهد شد.

فراخوان مذکور مطابق نظام­نامه جامع منابع انسانی حوزه کارگزاری حج و زیارت، علاوه بر تامین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه عتبات عالیات، مبدأ و نقطه ورود افراد واجد شرایط به چرخه عوامل اجرایی حج و زیارت می باشد و از طرفی بر اساس طرح ارتقای پلکانی، این افراد در چشم انداز آینده در صورت داشتن شرایط لازم و طی موفقیت آمیز مراحل ارتقاء به عرصه عمره و حج تمتع ورود خواهند کرد و با این وصف از شرایط عوامل سال اولی حج تمتع نیز داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی در حوزه حج و زیارت است، لذا با توجه به اهمیت موضوع شایسته است مدیران محترم کاروان ها و مجموعه ها توجه لازم را داشته باشند.

دستورالعمل مربوطه شامل: سرفصل ماموریت­ها، شرایط عمومی و اختصاصی، شرایط احراز مسئولیت، نحوه انتخاب و بکارگماری و برنامه زمانبندی و سرفصل های آزمون از لینک زیر قابل دریافت است.

 

کانال اطلاع رسانی کارگزاران حج و زیارت در شبکه اجتماعی گپ: kargozaranHZ@

تعداد افراد آنلاین سیستم : 0
تعداد کل کاربران آنلاین : 30