صفحه اصلی درباره ما صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها آرشیو جزوات و منابع آموزشی دفاتر فعال زیارتی پاسخ به سوالات پرتکرار
  عنوان:
تعداد بازدید : 21193
>>>قابل توجه ایثارگران متقاضی مسئولیت های کارگزارای در حج تمتع 99
  تاریخ: 1398/09/05
  منبع: اداره کل امور کارگزاران
  خلاصه: حسب موافقت ریاست محترم سازمان و به منظور ارج نهادن به خدمات ایثارگران عزیز، تمهیداتی در شرط سنی ایثارگران متقاضی فراخوانهای حج تمتع 99 ایجاد شد . . .
 
  متن:

حسب موافقت ریاست محترم سازمان و به منظور ارج نهادن به خدمات ایثارگران عزیز، تمهیداتی در شرط سنی ایثارگران متقاضی فراخوانهای حج تمتع 99 به شرح ذیل ایجاد گردید:
1- به سقف سن ایثارگرانی که متقاضی ارتقاء در مسئولیتهای کارگزاری حج می باشند سه سال اضافه گردید ، بدین ترتیب حداکثر سن مامور اجرایی سال اولی از 45 به 48 سال و حداکثر سن ایثارگران متقاضی معاونت و مدیریت از 50 سال به 53 سال افزایش یافت.
2- سن بازنشستگی ایثارگران صرفا برای مدیران کاروان ها و مجموعه ها از 60 به 62 سال افزایش یافت مشروط به اینکه ارزشیابی آخرین سفر ذینفع در سطح الف باشد و توانمندی نامبرده برای انجام این مسئولیت مورد تایید قرار گیرد.
* آزادگان سرافراز، جانبازان گرانقدر، فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل از این شرایط بهره مند می شوند.

برای اطلاع از اخبار حوزه کارگزاران حج و زیارت به یکی از کانالهای زیر در پیام رسانهای بله یا گپ بپیوندید:

https://ble.im/kargozaranhz

https://gap.im/kargozaranHZ

 

تعداد افراد آنلاین سیستم : 30
تعداد کل کاربران آنلاین : 285