صفحه اصلی درباره ما صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها آرشیو جزوات و منابع آموزشی دفاتر فعال زیارتی پاسخ به سوالات پرتکرار
  عنوان:
تعداد بازدید : 5862
آموزش زائران حج تمتع
  تاریخ: 1399/07/27
  منبع: دفتر راهبری و نظارت بر امور کارگزاران
  خلاصه: مدیران محترم کاروانها با هدف ارتباط و آموزش زائران حج تمتع در حوزه مسائل اجرایی و براساس سرفصل موضوعات اعلام شده قبلی نسب به آموزش مجازی زائران با توجه به موارد ذیل اقدام نمایند.
 
  متن:

مدیران محترم کاروانها با هدف ارتباط و آموزش زائران حج تمتع در حوزه مسائل اجرایی و براساس سرفصل موضوعات اعلام شده قبلی نسب به آموزش مجازی زائران با توجه به موارد ذیل اقدام نمایند.

  • 1-عناوین سرفصل های آموزش براساس دستورالعمل اعلامی باشد.
  • 2-مبنای محتوای آموزش، کتاب «جامع آموزش زائران حج تمتع در حوزه اجرایی» می باشد که قبلا برای مدیران کاروان ها ارسال شده است.
  • 3-در هر هفته حداقل یک کلیپ آموزشی توسط مدیر کاروان با کیفیت مناسب صوت و تصویر و به ترتیب موضوعات اعلام شده با محوریت صحبت خودش تهیه و در کانال یا گروه کاروان منتشر شود.
  • 4-طول زمان کلیپ های آموزشی 5 الی 10 دقیقه مناسب است.
  • 5-در تولید فیلم و کلیپ های آموزشی حتی المقدور از عکس ها و فیلم های مرتبط با موضوع استفاده شود، به گونه ای که حتی الامکان محوریت صحبت مدیر بر روی تصاویر باشد.
  • 6-پس از ارسال فیلم های آموزشی از زائران بازخورد گرفته شده تا در کلیپ های آتی مورد توجه قرار دهند.

مدیران محترم حج و زیارت استان ها از طریق عضویت نمایندگان خود در کانالها و یا گروه های مدیران کاروان ها، عملکرد مدیران کاروان ها را رصد می نمایند.

تعداد افراد آنلاین سیستم : 7
تعداد کل کاربران آنلاین : 111