صفحه اصلی درباره ما صفحه شخصی آرشیو اخبار آرشیو دستورالعمل ها آرشیو جزوات و منابع آموزشی دفاتر فعال زیارتی پاسخ به سوالات پرتکرار
  عنوان:
تعداد بازدید : 7382
تمهیدات سازمان حج و زیارت برای دفاتر خدمات زیارتی در شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا
  تاریخ: 1399/07/28
  منبع: دفتر راهبری و نظارت بر امور کارگزاران
  خلاصه: با توجه به رکود فعالیت دفاتر خدمات زیارتی ناشی از شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و جبران برخی از هزینه های دفاتر خدمات زیارتی . . .
 
  متن:

با توجه به رکود فعالیت دفاتر خدمات زیارتی ناشی از شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و جبران برخی از هزینه های دفاتر خدمات زیارتی در شرایط فعلی و تا رفع محدودیت­های ناشی از شیوع ویروس کرونا و شروع فعالیت­های زیارتی، فعلاً تا شش ماه آینده، دفاتر زیارتی می­توانند در صورت تمایل و با هماهنگی مدیریت حج و زیارت استان مربوطه از یکی از تسهیلات زیر بهره مند شوند:

  • 1-کاهش متراژ مکان دفتر زیارتی.
  • 2-امکان تجمیع دو دفتر زیارتی در محل یک دفتر زیارتی واجد شرایط فعلی.

تاکید می نماید تسهیلات یادشده فوق صرفا برای شرایط فعلی و حداکثر تا شش ماه آینده بوده و به محض اتمام شرایط و محدودیت­های ناشی از ویروس کرونا، تمامی مفاد فوق ­الذکر کان لم یکن می­ شود و آن دسته از دفاتری که از شرایط فوق­ الذکر استفاده نموده ­اند می بایست مجدداً با شرایط مندرج در مصوبه هیأت محترم وزیران انطباق یافته و فعالیت زیارتی آنان منوط به احراز شرایط یادشده خواهد بود. 

از اینرو متقاضیان محترم می بایست با مراجعه به دفاتر حج و زیارت استان ها نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام نمایند.

تعداد افراد آنلاین سیستم : 2
تعداد کل کاربران آنلاین : 52